درباره ما

فروشگاه اینترنتی رضاویتنام ، در راستای تسهیل امر خرید اینترنتی  محصولات دیجیتال برای تمامی هموطنان عزیز در جهت کاهش سفرهای درون شهری و  دسترسی آسان کاربران به محصولات دیجیتال بازار ایران با مناسب ترین قیمت  ایجاد گردیده است.

این فروشگاه با تجربه 3 سال فعالیت در بازار سنتی کار خود را از سال 1401 آغاز نموده است و در حوزه های متفاوت عرضه محصولات دیجیتال فعالیت می نماید.

فروشگاه  اینترنتی رضاویتنام توسط چند مجموعه فروشگاهی محصولات دیجیتال با تکیه  بر اعتماد شما عزیزان در راستای ارائه هر چه بهتر خدمات فروش، اقدام به  فروش محصولات الکترونیک با نازل ترین قیمت در بازار ایران نموده است. سایت  خرید اینترنتی رضاویتنام با هدف معرفی، بررسی و فروش محصولات الکترونیک  شامل: انواع گوشی موبایل، فبلت، تبلت، گجت، لپ تاپ، کامپیوتر و … برای  سهولت دسترسی و خرید آنلاین کاربران ایرانی راه اندازی شده است.

رضاویتنام با پیاده سازی روش های پرداخت آسان، امکان خرید را در هر زمان و مکانی با شرایط ساده برای شما عزیزان فراهم نموده است.

شما  کاربر گرامی رضاویتنام با انتخاب، مقایسه و بررسی محصولات می توانید  بهترین انتخاب و خرید را با کم ترین قیمت از فروشگاه اینترنتی رضاویتنام داشته باشید.