شیوه های ارسال کالا

پیک موتوری ( ویژه شهر تهران )

طبق  این امکان مشتریان تهرانی میتوانند سفارشات خود را ثبت نموده و توسط پیک  موتوری در کمتر از ۴ ساعت محصول خودرا در محل انتخابی تحویل کالا دریافت  نمایند .


پست پیشتاز
این  نحوه ارسال مختص به سراسر کشور می باشد و مشتریان می توانند سفارشات خودرا  در بازه ۲۴ الی ۷۲ ساعت ( طبق اعلام شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ) تحویل  بگیرند .

بدیهی است که استفاده از این نوع ارسال منوط به تسویه نمودن صورت حساب خود است .

سفارشاتی  که هر روز بعد از ساعت ۱۲ ثبت شوند ، روزبعد ارسال خواهند شد و تمامی  سفارشاتی که تا قبل از ساعت ۱۲ هرروز به ثبت رسیده باشند در همان روز ارسال  می شوند .

* پس از تحویل بسته پستی توسط رضاویتنام ، کد رهگیری مرسولات پستی در پنل مربوط به پیگیری سفارشات مشتری درج خواهند شد .


تیپاکس
این  شرکت خصوصی امکانی را فراهم آورده که طبق آن مرسولات بصورت درب به درب  ارسال می گردند . بدین صورت که پس از ثبت سفارش مأموران تیپاکس بسته را از  درب واحد ارسال رضاویتنام تحویل گرفته و درب منزل مشتری تحویل می دهند .  طبق اعلام شرکت تیپاکس تمامی مرسولات ۲۴ ساعته به دست مشتری خواهند رسید .

نکات ضروری :

امکان  دارد تمامی مرسولاتی که به سراسر ایران از طریق پست و تیپاکس ارسال می  شوند ، در زمانی خارج از تایم مقرر شده توسط این دو شرکت به دست مشتری  برسند لذا فروشگاه رضاویتنام هیچ گونه مسئولیتی درقبال این موضوع ندارد  .

تمامی  سفارشات رضاویتنام در بسته بندی های مهر و موم شده تحویل پیک ، پست و  تیپاکس می شوند. اکیداً از تحویل گرفتن بسته ای که باز شده است خودداری  کنید و سریعا با رضاویتنام در تماس باشید