شیوه های ارسال کالا

فرایند ارسال سفارش
همراهان ارجمند ، ضمن عرض تشکر بابت انتخاب و اعتماد شما ، در هنگام ثبت سفارش خود، می‌توانید یکی از روش‌های زیر را برای ارسال کالای خود انتخاب نمایید:


1. پست پیشتاز (شرکت ملی پست)
این  نحوه ارسال مختص به سراسر کشور می باشد و مشتریان می توانند سفارشات خود را در بازه ۲۴ الی ۷۲ ساعت ( طبق اعلام شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ) تحویل  بگیرند .

بدیهی است که استفاده از این نوع ارسال منوط به تسویه نمودن صورت حساب خود است .

سفارشاتی  که هر روز بعد از ساعت 12 صبح ثبت شوند ، روز بعد ارسال خواهند شد و تمامی  سفارشاتی که تا قبل از ساعت 12 هر روز به ثبت رسیده باشند در همان روز ارسال  می شوند .

* پس از تحویل بسته پستی ، کد رهگیری مرسولات پستی در پنل مربوط به پیگیری سفارشات مشتری درج خواهند شد .
+برای مشاهده و دریافت کد رهگیری پستی خود وارد پروفایل کاربری خود شوید، روی قسمت سفارشات کلیک کنید، کد رهگیری خود را یادداشت و جهت جهت پیگیری بر روی  لینک کلیک نمایید.

2. تیپاکس
همراهان عزیز ، امکان ارسال سفارشات از طریق شرکت تیپاکس نیز برای شما عزیزان فراهم می‌باشد. هزینه ارسال از طریق تیپاکس پس کرایه می‌باشد و وابسته به مسافت طی شده است. لازم به ذکر است که سفارشاتی که روزهای شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 15:00 ثبت شوند و سفارشاتی که روز پنجشنبه تا ساعت 10:00 ثبت شوند، همان روز تحویل شرکت تیپاکس خواهند شد و سفارشات بعد از آن روز بعد تحویل شرکت تیپاکس خواهند شد. هزینه تیپاکس تا قبل از تحویل به شما عزیزان مشخص نیست و مرتبط با شرکت تیپاکس است و پروسه تحویل محصول به شما عزیزان 1 الی 2 روز کاری به طول می‌انجامد.

لازم است قبل از انتخاب این گزینه به عنوان روش حمل سفارشتان، منظقه های تحت پوشش تیپاکس را چک کنید. جهت مشاهده شهرهای تحت پوشش تیپاکس،  کلیک کنید.

3. چاپار
هزینه ارسال به چاپار به صورت پس کرایه می باشد و وابسته به مسافت طی شده است. سفارشاتی که روزهای شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 15:00 ثبت شوند و سفارشاتی که روز پنجشنبه تا ساعت 10:00 ثبت شوند، همان روز تحویل شرکت چاپار خواهند شد و سفارشات بعد از آن روز بعد تحویل چاپار خواهند شد. پروسه تحویل محصول به شما عزیزان 1 الی 2 روز کاری به طول می‌انجامد.

توسط اين صفحه مي توانيد درخواست پيگيري جهت سفارشاتي كه با شرکت چاپار  ارسال میشوند ، اقدام نمایید.دقت داشته باشيد كه در صورتي كه سفارش به وضعيت حمل شده تغيير وضعيت پيدا كرده است، توسط كدي كه در قسمت توضيحات (در قسمت تاریخچه سفارش-اطلاعات سفارش) درج شده است مي توانيد از سايت شرکت چاپار  استعلام نماييد . لطفا جهت پیگیری بر روی  لینک زیر کلیک نمایید.
4. ماهکس
همراهان عزیز ، امکان ارسال سفارشات از طریق شرکت ماهکس نیز برای شما عزیزان فراهم می‌باشد. هزینه ارسال از طریق ماهکس پس کرایه می‌باشد و وابسته به مسافت طی شده است. لازم به ذکر است که سفارشاتی که روزهای شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 15:00 ثبت شوند و سفارشاتی که روز پنجشنبه تا ساعت 10:00 ثبت شوند، همان روز تحویل نماینده شرکت ماهکس خواهند شد و سفارشات بعد از آن روز بعد تحویل خواهند شد. هزینه ماهکس تا قبل از تحویل به شما عزیزان مشخص نیست و مرتبط با شرکت ماهکس است و پروسه تحویل محصول به شما عزیزان 1 الی 2 روز کاری به طول می‌انجامد.

لازم است قبل از انتخاب این گزینه به عنوان روش حمل سفارشتان، منظقه های تحت پوشش تیپاکس را چک کنید. جهت مشاهده شهرهای تحت پوشش ماهکس،  کلیک کنید.
5. پیک موتوری ( ویژه شهر تهران )
طبق  این امکان مشتریان تهرانی میتوانند تا قبل از ساعت 15 ظهر سفارشات خود را ثبت نموده و توسط پیک  موتوری در همان روز محصول خود را در محل انتخابی تحویل کالا دریافت  نمایند .
* قبل از گرفتن پیک حتما از طریق شماره های زیر استعلام قیمت بگیرید :
پیک مهدی: 66979447
پیک ولیعصر: 66456805

6. تحویل حضوری
سفارشاتی که تا 14 ظهر (روزهای شنبه تا چهارشنبه) و تا ساعت 10:00 (روز پنجشنبه) ثبت شود، همان روز می توانند کالای خود را دریافت کنند و سفارشاتی که بعد از این تایم ثبت شود در روز بعد می توانند کالای خود را تحویل بگیرند. شما جهت تحویل سفارش خود، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16:00 الی 18:00 و روزهای پنجشنبه از ساعت 13:00 الی 14:00 کالای خود را از طریق مراجعه به آدرس زیر، تحویل نمایید. لازم به ذکر است که ارائه کارت شناسایی سفارش دهنده، الزامی است.
آدرس دفتر:
تهران ، خیابان ولیعصر ، نرسیده به چهارراه طالقانی ، مجتمع موبایل و کامپیوتر پارسیان ، واحد 343